česky | english | deutsch
Profil firmy
Aktuality

»Stále řešíte problémy manipulace s bateriemi u vysokozdvižných vozíků? - pomůžeme Vám.
...více informací můžete získat zde

 

 

»Vyvinuli jsme speciální manipulační zařízení pro manipulaci s formami do lisovacích strojů -
...více informací můžete získat zde

 

 

»Povodňové domky aneb revoluční technologie Vás ochrání před velkou vodou. Originální řešení manipulace s domy vyvinuté pro našeho obchodního partnera.
...více informací

 

 

»Katalog přídavných zařízení a doplňků pro VZV, zemědělské a stavební stroje je stále platný. Stále držíme ceny na úrovni roku 2010. Pokud katalog nemáte k dispozici neváhejte nás kontaktovat ...kontakt

 

 

 

 

 

Chcete-li být pravidelně informováni o nových výrobcích a akčních nabídkách, zašlete nám Vaši mailovou adresu:

Adresa nebyla zadánaŠpatný formát

 

 

 

 

 

Společnost MV Technik, s.r.o. řešila v průběhu roku 2008 projekt na pořízení nového konstrukčního systému a v návaznosti na něj i nového informačního systému na podporu podnikové administrativy, marketingu a technické přípravy výroby. Na financování tohoto projektu se podílí Evropský fond pro regionální rozvoj prostřednictvím Operačního programu podnikání inovace.

 

SolidWorks

Oddělení konstrukce společnosti bylo vybaveno novým konstrukčním a optimalizačním systémem SolidWorks. Jedná se o vyšší vývojový systém umožňující plný 3D návrh (editace v 3D modelu a jednoduchá editace ve 2D). Jednotlivé navrhované díly jsou plně parametrické, program umožňuje jednoduché změny jednotlivých parametrů a tedy i snadné vytváření různých variant výrobků. Program SolidWorks umožňuje import výkresů z jiných software, správu výkresové dokumentace a změnové řízení s přístupovými právy. Konstruktéři mají také možnost návratu v historii návrhu (v případě, že je pracovník při návrhu nucen zvolit jinou cestu řešení, má možnost návratu o potřebný počet kroků nazpět). Součástí systému jsou funkce jež značně zvyšují kvalitu navrhovaných zařízení např. statickou pevnostní analýzu pomocí metody konečných prvků nebo simulace skutečných provozních podmínek.

 

dílec     solid_simulace     solid_simulace


KARÁT Významným krokem bylo pořízení informačního systému Karát, který umožňuje komplexní řešení firemní problematiky. Tento systém zvítězil ve výběrovém řízení, neboť velmi dobře splnil požadavky naší firmy na řešení výroby (plánování a řešení výroby, sledování rozpracovanosti a produktivity výroby, výkazy), skladového hospodářství (sklady, čárové kódy, inventury), nákupu (automatické objednávky materiálu na základě výstupů ze systému SolidWorks, plánování a řízení kooperací, kompletace výrobků), mzdového účetnictví a personalistiky, řízení organizace, CRM (databáze zákazníků, vývoj obchodního případu od poptávky po uzavření smlouvy) a TPV (kusovníky, technologické postupy).  Propojení obou systémů (Karát a SolidWorks) a centralizace dat nejen usnadní komunikaci a zjednoduší práci našich zaměstnanců, ale hlavně přispěje ke zvýšení kvality našich výrobků a služeb, k racionalizaci a lepší organizaci firemních procesů i ke zvýšení kapacity výroby. 


Realizací tohoto projektu dojde k zefektivnění všech firemních administrativních procesů, což bude mít přímý dopad na možnosti další expanze společnosti, zvýšení její konkurenceschopnosti a stability.

OPPI        MPO EU

V současné době je ve firmě realizován projekt č. 2.2 ITP03/1212 s názvem „Rozvoj ICT ve firmě MV Technik“.            

MV Technik, s.r.o. - Česky MV Technik, s.r.o. - English MV Technik, s.r.o. - Deutsch MV Technik, s.r.o. - P?????? MV Technik, s.r.o. - Français MV Technik, s.r.o. - Espanol MV Technik, s.r.o. - Italiano MV Technik, s.r.o. - Slovensky MV Technik, s.r.o. - Polski

 

 

 

 

 

 

 

ISO

MV Technik s.r.o., Obolecká 211, 583 01 Chotěboř tel.:00420 569 622 306, info@mvtechnik.cz