česky | english | deutsch
Produkty
Aktuality

»Stále řešíte problémy manipulace s bateriemi u vysokozdvižných vozíků? - pomůžeme Vám.
...více informací můžete získat zde

 

 

»Vyvinuli jsme speciální manipulační zařízení pro manipulaci s formami do lisovacích strojů -
...více informací můžete získat zde

 

 

»Povodňové domky aneb revoluční technologie Vás ochrání před velkou vodou. Originální řešení manipulace s domy vyvinuté pro našeho obchodního partnera.
...více informací

 

 

»Katalog přídavných zařízení a doplňků pro VZV, zemědělské a stavební stroje je stále platný. Stále držíme ceny na úrovni roku 2010. Pokud katalog nemáte k dispozici neváhejte nás kontaktovat ...kontakt

 

 

 

 

 

Chcete-li být pravidelně informováni o nových výrobcích a akčních nabídkách, zašlete nám Vaši mailovou adresu:

Adresa nebyla zadánaŠpatný formát

 

 

 

 

 

Atypická řešení potřeb našich zákazníků jsou pro nás samozřejmostí!

Zde je několik z mnoha, na kterých jsme v posledních měsících pracovali (průběžně budeme aktualizovat a doplňovat):
Sklápěcí stůl pro překlápění svitků
Mobilní manipulační zařízení
Manipulační vůz pro manipulaci se svitky

Vývoj, výroba zařízení

Sloupový manipulátor RS
Všechna zařízení jsou vyvíjena na základě nejnovějších poznatků techniky a konstruována pomocí moderních počítačových metod ve 3D prostoru za účelem optimalizace konstrukce. Díky těmto metodám dokážeme zákazníkům zaručit, že i zcela atypické zařízení vyrobené na zakázku bude splňovat předem dohodnuté parametry a požadovanou funkci zařízení. Zařízení jsou vyráběna s nejvyšší péčí na kvalitním strojním vybavení, které prochází pravidelnou kontrolou. Pokud je to možné, rovněž upřednostňujeme použití maziv či provozních náplní šetrných k  životnímu prostředí. Naše společnost je držitelem certifikátů ISO 9001 a 14001 a dalších specializovaných certifikátů (např. pro vyhrazená zdvihací zařízení) což přispívá k vysoké kvalitě našich výrobků.
...viz.používané technologie
Zdvihací zařízení pro povodňové domy
Manipulace s formami
   
   
   
   
   
   
     

Manipulace s roztaveným kovem


Zařízení RA15-100H je dalším zařízením jež bylo vyvinuto na základě požadavků našich zákazníků, ale vzhledem k jeho prodejní úspěšnosti se již pomalu stává standardem. Toto zařízení je určeno rovněž jako manipulátor RSG/M k manipulaci s roztaveným kovem. Základními parametry jsou nosnost 1500kg/500mm, uchycení na nosnou desku vysokozdvižného vozíku a úhel otočení 100°.
Toto zařízení je vhodné též pro doplňkové činnosti - např. převážení palet,  vysypávání palet. Důraz je kladen na zajištění bezpečné práce v náročných hutních provozech.
Manipulace s roztaveným kovem Manipulace s roztaveným kovem
 
   

Sklápěcí stůl pro překlápění svitků


Sklápěcí stůl LD110-R90/H je určen pro překlápění svitků plechů. Svitky plechu  nemusí být zvláštně upraveny. Stůl umožňuje překlápět cívky z polohy s vodorovnou osou rotace do polohy se svislou osou rotace (cívku je nutno položit na rameno sklopného rámu, které má prizmatický tvar) a zpět (cívku je nutno položit na rovnou plochu sklopného rámu).

Sklápěcí stůl Sklápěcí stůl
   
Sklápěcí stůl Sklápěcí stůl
 
   

Mobilní manipulační zařízení


Mobilní manipulační zařízení sestává z nosného sloupu, který je ve spodní části pevně spojen s vodorovnými stabilizačními rameny, které jsou opatřeny pojezdovými koly s parkovací brzdou. V horní části je  s nosným sloupem kyvně spojeno rameno č.1, se kterým je rovněž  kyvně  spojeno rameno č.2. Uvedené spojení umožňuje ruční přestavení  manipulačních kleštin do potřebné polohy. Na rameni č.2 je zavěšen pneumatický balancer, který umožňuje svislý pohyb břemene. Napájení je  ze  stacionárního  pneumatického rozvodu. Ruční ovladač umožňuje obsluze plynulou změnu rychlosti pohybu a dále v rozmezí ± 200mm tzv. beztížný stav tj. pohyb řemene s minimální silou bez nutnosti stisknutí ovladače. Nosné lanko balanceru je opatřeno hákem, na kterém jsou zavěšeny mechanicky – ručně ovládané kleště.
Mobilní manipulátor Mobilní manipulátor
 

Manipulační vůz pro manipulaci se svitky


Manipulační vůz TV100 o nosnosti 10t je určen pro transport cívek - svitků. Vůz sestává z nosného rámu, který je ve spodní části opatřen jednou řiditelnou a jednou pevnou  nápravou, které jsou osazeny superelastickými koly.  Náprava je vybavena bubnovou parkovací brzdou., která se  uvádí v činnost prostřednictvím ruční kliky. Horní část nosného  rámu je opatřena prizmatem pro uložení svitků. TV 100 je možno  na přání doplnit pneumatickými brzdami s ručním přestavením brzdného účinku .
Manipulační vůz Manipulační vůz
 

Sloupový manipulátor RS


Manipulátor je určen  pro uchopení (zavěšení na hák) a přemístění břemene .Manipulátor sestává z nosného sloupu ,který je otočně spojen prostřednictvím otočného uložení s nosným ramenem 1, na  jehož spodní části je posuvně uložen kladkostroj - zdvihací zařízení, které je ovládáno tlačítky na ovládací hlavě. Nastavení zvedacího zařízení do pracovní polohy je ruční.
Manipulátor je vybaven stavitelným rámem, který je osazen  magnety, které mají ruční ovládání pomocí páky.

Sloupový manipulátor Sloupový manipulátor
 

Zdvihací zařízení pro povodňové domy


Řešení je svou ideou velmi jednoduché. Princip spočívá v tom, že tradiční základ stavby je nahrazen jednoduchou konstrukcí pomoci propojených pilotů a na úrovni terénu zakončených patkami. Tradiční základová deska je nahrazena kovovou svařovanou konstrukcí staticky vypočítanou pro nosnost dřevostavby. Kovová základová deska je propojena zdvihacím a vodícím zařízením s betonovým základem. V případě hrozícího nebezpečí lze jednoduše stavbu vertikálním směrem vyzvednout a zcela ji ochránit proti zaplavení až do výšky hladiny 2,3m. Více informací naleznete zde . . .
Povodnové domy Povodňové domy
 

Manipulace s formami

Tato speciální řada manipulačních zařízení je určena do provozů, ve kterých je potřeba efektivně manipulovat s lisovacími formami to znamená zejména do provozů plastikářských a strojírenských. Námi navržená zařízení umožňují bezpečně vyjímat a vkládat formy do lisovacích strojů a dále s nimi manipulovat v těhto provozech. Více informací naleznete zde . . .
Manipulace s formami Manipulace s formami
 

 

 

 

OPPI        MPO EU

V současné době je ve firmě realizován projekt č. 2.2 ITP03/1212 s názvem „Rozvoj ICT ve firmě MV Technik“.            

MV Technik, s.r.o. - Česky MV Technik, s.r.o. - English MV Technik, s.r.o. - Deutsch MV Technik, s.r.o. - P?????? MV Technik, s.r.o. - Français MV Technik, s.r.o. - Espanol MV Technik, s.r.o. - Italiano MV Technik, s.r.o. - Slovensky MV Technik, s.r.o. - Polski

MV Technik s.r.o., Obolecká 211, 583 01 Chotěboř tel.:00420 569 622 306, info@mvtechnik.cz