česky | english | deutsch
Profil firmy
Aktuality

»Stále řešíte problémy manipulace s bateriemi u vysokozdvižných vozíků? - pomůžeme Vám.
...více informací můžete získat zde

 

 

»Vyvinuli jsme speciální manipulační zařízení pro manipulaci s formami do lisovacích strojů -
...více informací můžete získat zde

 

 

»Povodňové domky aneb revoluční technologie Vás ochrání před velkou vodou. Originální řešení manipulace s domy vyvinuté pro našeho obchodního partnera.
...více informací

 

 

»Katalog přídavných zařízení a doplňků pro VZV, zemědělské a stavební stroje je stále platný. Stále držíme ceny na úrovni roku 2010. Pokud katalog nemáte k dispozici neváhejte nás kontaktovat ...kontakt

 

 

 

 

 

Chcete-li být pravidelně informováni o nových výrobcích a akčních nabídkách, zašlete nám Vaši mailovou adresu:

Adresa nebyla zadánaŠpatný formát

 

 

 

 

 

Počátkem vzniku firmy je rok 1993, kdy dva konstruktéři zakládají tuto společnost s cílem vyvíjet, vyrábět a dodávat manipulační zařízení splňující jak standardní tak i velice specifické a náročné požadavky zákazníků na manipulaci s materiálem. 

Je jednou z mála vzniklých firem, která se nezaměřila výhradně na obchodní činnost, ale udržuje a rozvíjí řemeslnou dovednost českých rukou.

Po nelehkých začátcích, kdy jsme se museli prosadit, se nám podařilo vybudovat si pevné místo na trhu zejména svým aktivním a individuálním přístupem k zákazníkům, řešením jejich individuálních problémů, příznivou cenou a vysokou kvalitou svých výrobků.

Vzhledem na tyto skutečnosti se naší firmě daří úspěšně pronikat i na zahraniční trhy.  

S hrdostí se tak zařazujeme mezi ryze české 100% soukromé firmy, které udržují a rozvíjí řemeslnou dovednost „českých rukou“.

hodiny


 

 

OPPI        MPO EU

V současné době je ve firmě realizován projekt č. 2.2 ITP03/1212 s názvem „Rozvoj ICT ve firmě MV Technik“.            

MV Technik, s.r.o. - Česky MV Technik, s.r.o. - English MV Technik, s.r.o. - Deutsch MV Technik, s.r.o. - P?????? MV Technik, s.r.o. - Français MV Technik, s.r.o. - Espanol MV Technik, s.r.o. - Italiano MV Technik, s.r.o. - Slovensky MV Technik, s.r.o. - Polski

 

 

 

 

 

 

 

ISO

MV Technik s.r.o., Obolecká 211, 583 01 Chotěboř tel.:00420 569 622 306, info@mvtechnik.cz